Viešbučių valymas - Švaros asorti

Švaros asorti valymas siūlo komercinių ir gyvenamųjų patalpų valymą visoje Lietuvoje

Kiek kainuoja?

Viešbučių valymas - Švaros asorti

Viešbučiams reikalingi puikūs klientų atsiliepimai, kad patenkinti klientai sugrįžtų ir kitiems papasakotų apie nuostabią viešnagę. Jeigu viešbučio svečiui atrodo, kad kambarys, vonios kambarys ar pats viešbutis nesilaikė švarumo standartų, viešbutis nukentės. Viešbučiai gauna skundų nuo triukšmingų kaimynų iki nemalonaus kambario aptarnavimo; vienas dalykas, apie kurį svečiai niekada neturėtų skųstis, yra patalpų švara. Viešbučio švara yra vienas iš keleto klientų pasitenkinimo aspektų, kurį gali visiškai kontroliuoti viešbučio valymo komanda ir administracija. Tinkamos valymo paslaugos pasirinkimas gali būti puikus būdas padidinti svečių pasitenkinimą, taigi kodėl nepasirinkus įmonės, kuri yra gerai žinoma tiek valymo, tiek svetingumo srityse? UAB Švaros asorti domina partnerystės su viešbučiais įsteigimas. Šis abipusiai naudingas bendradarbiavimas suteiks bet kuriam viešbučiui ir svečiams aukščiausio lygio valymo paslaugas, kokių tik galima tikėtis iš UAB Švaros asorti. Profesionaliai apmokyti viešbučio valymo paslaugos darbuotojai turi patirties, kaip efektyviausiai išvalyti ir prižiūrėti bet kokį viešbutį.

Galime būti puikiais pagalbininkais bet kokiai jau esančiai viešbučio priežiūros sistemai arba visiškai pakeisti esančias valymo paslaugas. UAB Švaros asorti viešbučių valymo padalinys - tai profesionalai, kurie yra apmokyti siekti puikių rezultatų, tokių, kokių ir tikitės. Mūsų ekspertai taip pat žino visiško klientų pasitenkinimo svarbą, todėl Jūsų svečiai visada gaus geriausias viešbučio valymo paslaugas.

UAB Švaros asorti viešbučių valymo paslaugoms siūlo:

  • Visiškai apmokytą profesionalų namų ūkio priežiūros personalą;
  • Individualiai pritaikytą viešbučio ar poilsiavietės valymo sistemą, atitinkančią konkrečius jūsų poreikius;
  • Kokybės užtikrinimo valymo programą, nepriklausomai nuo srities.
  • Svečiai į viešbutį atvyksta dėl įvairių priežasčių – verslo reikalais ar poilsiauti. Nepriklausomai nuo priežasties, galite būti tikri, kad jie sugrįš atgal, nes jų viešnagė bus įsimintina.

Pradėkite su mumis!

Mūsų paslaugos sukurtos taip, kad atitiktų jūsų užimtą gyvenimo būdą, ir mes suprantame, kaip svarbu, kad jūsų namas ar biuras būtų profesionaliai išvalytas.

Švaros asorti ĮMONĖS VALYMO SPECIALISTAI VISOJE LIETUVOJE TEIKIA PROFESIONALIAS VALYMO PASLAUGAS. MŪSŲ DARBUOTOJAI TURI DRAUDIMĄ, YRA VIENINGI IR PATIKIMI. TURIME 10 METŲ PATIRTIES, TODĖL GALITE PASIKLIAUTI, KAD KASKART SUTEIKSIME AUKŠČIAUSIO LYGIO VALYMO PASLAUGAS. ĮMONĖ DŽIAUGIASI IR VERTINA PUIKIUS SANTYKIUS SU INDIVIDUALIŲ NAMŲ IR KOMERCINIŲ PATAPLŲ KLIENTAIS.


Valymo veiklą vykdo UAB "Švaros guru" © 2021 | Studentų g. 14, 62256 Alytus | info@valoresta.lt | +370 634 03361