Postatybinis valymas

Jūsų tvarkymo paslauga

Ko reikia žmogui, jog būtų gera ir malonu grįžti namo? – Komfortui užtikrinti reikalinga nepriekaištinga švara! Būtent tai UAB „Valorestos“ komanda siūlo tik Jums – vienkartinį arba periodiško valymo paslaugų paketą Jūsų namams.

Atliekame langų, sienų bei grindų kokybišką valymą. Kiekvienas iš mūsų namuose turime daugybę skirtingų medžiagų ir audinių baldų. Be to, dažnai baldų audiniai ištepami, o pašalinti dėmes ar įsisenėjusias dulkes bei nemalonų jų kvapą tampa tiesiog neįmanoma. Cheminis baldų valymas yra geriausia išeitis visiems. Baldai po valymo paryškėja, estetinis vazdas pagerėja, o miego kokybė tampa kur kas geresnė.

Mūsų profesionalūs darbuotojai šiuolaikine įranga gali išsiurbti ir išplauti Jūsų namų kiliminę dangą ar kilimą – juk dažniausiai nešvarumai renkasi ant grindų, o atlikus šią paslaugą kilimas įgauna pradinę ryškią spalvą. Grindų dengimas vašku skirtas sukurti aukštos kokybės vaškuotus paviršius, ši paslauga nenuvilia net didžiausių lūkesčių reikalaujančių klientų. Vaškavimas mediniam paviršiui suteikia gyvumo, blizgumo, sustiprina natūralią medienos struktūrą. Taipogi valome ir dezenfekuojame sanitarines patalpas ir kruopščiai nuvalome nešvarumus net ir sunkiai prieinamose vietose. Naudodami pažangią valymo ir plovimo įrangą bei priemones, mes siūlome aukščiausios kokybės valymo paslaugas Jūsų namams!

Susisiekite su mumis dėl dominančios paslaugos kainos