Vejos pjovimas Alytuje

Klientus aptarnaujame savo technika, kurią gabenamės kiekvieną kartą pas užsakovus savo transportu. Kliento pageidavimu nupjauta velėna yra surenkama ir išvežama, ši paslauga klientams papildomai nekainuoja

Tinkamas vejos pjovimas atliekamas tinkamai prižiūrėta technika, atbukusio žoliapjovės peilio veja yra plešiama, tokiu būdu vejos stiebelių galiukai pagelsta.

Žolės pjovimas Alytuje

Atliekame apleistų pievų, laukų, privačių kiemų šienavimo darbus trimeriais, kuriais galime nušienauti ne tik didelius žolės laukus, tačiau ir apžėlusius krūmynus. Žolės pjovimas yra varginantis darbas, tad klientams siūlome savo paslaugas, kurias atliksime greitai ir kokybiškai priimtinomis Jums kainomis.

 

Kainos

Vejos ir žolės pjovimo kainos yra kintamos, priklausomai nuo esamo sklypo reljefo, apžėlimo, sudėtingumo. Preliminarios kainos:

Žolės pjovimas trimeriu – nuo 4€ / aras.

Vejos pjovimas Alytuje – nuo 2.80€ / aras.

Trinkelių plovimas ir valymas –  pagal susitarimą € / m.

 

Visas paslaugas atliekame Jums patogiu laiku, tiek vakarais, tiek ir savaitgaliais. Dėl informacijos skambinti bet kuriuo Jums patogiu laiku, mūsų kontaktinis telefonas +370 634 03361 arba rašykite info@valoresta.lt

Susisiekite su mumis dėl dominančios paslaugos kainos